گالری تصویر بسیج
گالری تصاویر بسیج
 

مسئول نمايندگي ولي فقيه در بسيج كارمندان: حراست از ميراث انقلاب اسلامي اولويت است

  • 07 خرداد 1393
  • 18:46
  • 0 دیدگاه
  • 1122 بازدید
  • Article Rating
مسئول نمايندگي ولي فقيه در بسيج ادارات و وزارتخانه ها با بيان اينكه بسيج رسالت سنگيني بر عهده دارد كه اين رسالت متناسب با محل خدمت بسيج داراي ابعاد و زواياي مختلفي است گفت: حفظ و حراست از دستاوردهاي انقلاب بايد مهمترين اولويت بسجي...

مسئول نمايندگي ولي فقيه در بسيج ادارات و وزارتخانه ها با بيان اينكه بسيج رسالت سنگيني بر عهده دارد كه اين رسالت متناسب با محل خدمت بسيج داراي ابعاد و زواياي مختلفي است گفت: حفظ و حراست از دستاوردهاي انقلاب بايد مهمترين اولويت بسجييان پايگاه هاي مقاومت بسيج در سازمان ميراث فرهنگي‏ صنايع دستي و گردشگري كشور باشد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي‏ صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي‏‏ حجت الاسلام والمسلمين صباغيان با بيان اين مطلب در چهارمين گردهمايي فرماندهان پايگاه هاي مقاومت بسيج سازمان ميراث فرهنگي‏ صنايع دستي و گردشگري در مشهد مقدس افزود: ميراث گران سنگ انقلاب اسلامي يكي از مهمترين مواريثي است كه در كشور وجود دارد از اين رو حفاظت و حراست از اين ميراث گران بها وظيفه هر بسيجي است.
وي با اشاره به فرا رسيدن عيد مبعث پيامبر اكرم با تبريك اين عيد فرخنده و بزرگ افزود: بعثت پيامبر اكرم توسط ائمه اطهار تداوم يافت و با پيروزي انقلاب اسلامي شاهد رونق دوباره پيام بعثت پيامبر اكرم بوديم از اين حراست از ميراث گران بهاي انقلاب اسلامي بايد در اولويت قرار گيرد.
حجت الاسلام و المسلمين صباغيان با بيان اينكه ما سه وظيفه مهم داريم كه عبارتند از حفظ نظام تدوين مرام مبارزه با استكبار و جلوگيري از حرام اضافه كرد: هر بسيجي در هر نقطه اي از كشور كه فعاليت دارد بايد به اين سه وظيفه مهم بيش از پيش توجه داشته باشد.
وي خاطر نشان كرد: حفظ دستاوردهاي نظام مقدس اسلامي و مواريث ارزشمند آن وظيفه همه بسيجيان است.

امتیاز به خبر :