گالری تصویر بسیج
گالری تصاویر بسیج
 

به همت مرکز مقاومت بسیج سازمان؛ مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد

  • 23 اردیبهشت 1394
  • 09:25
  • 0 دیدگاه
  • 343 بازدید
  • Article Rating

به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر، مراسم گرامیداشت این فتح ملی روز یکشنبه 3 خرداد ماه 1394، در سالن آمفی تئاتر سازمان برگزار شد.       
 
       

به گزاش روابط عمومی مرکز مقاومت بسیج سازمان، همزمان با ولادت پربرکت حضرت زین العابدین امام سجاد (ع) و همچنین سالروز آزادسازی خرمشهر، مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهدای عملیات بیت المقدس به میزبانی فرمانده مرکز مقاومت بسیج و با حضور جمعی از سرداران، فرماندهان و جانبازان و اعضای فعال بسیجی پایگاه های تابعه در ساختمان مرکزی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.

در این مراسم فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان در سخنرانی ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر و خیرمقدم به دلاوران آن حماسه ملی یادآورشد: ما به عنوان بسیجی خود را مدیون خون شهدا و دلاور مردی های آن عزیزان می دانیم و امیدواریم بتوانیم فرهنگ دفاع مقدس را در بین اقشار مختلف ترویج دهیم.

سرهنگ اکبری افزود: اگر مسئولین ما در عرصه های مختلف حرفی برای گفتن دارند نشان از همان دفاع و مقاومت دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس است و حفظ یاد و خاطره آنان و قدم گذاشتن در مسیر حرکت آنان از وظایف ما است.

وی با اشاره به اینکه امروزه با تغییر در جبهه های مقاومت روبه روهستیم اظهار داشت: امروزه عرصه مقاومت ما تا خارج از مرز های ایران نیز فراتر رفته است و دشمن در تلاش است تا جلوی هر گونه احیای مقاومت به شکل انقلاب اسلامی را بگیرد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان در پایان خاطرنشان کرد: ما به عنوان بسیجی در تمامی عرصه های علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی باید حضور فعال داشته باشیم  و دنباله رو شهدا و جانبازان این دفاع مقدس خواهیم بود و یاد و خاطره این عزیزان را زنده خواهیم داشت.

امتیاز به خبر :