گالری تصویر بسیج
گالری تصاویر بسیج
 

به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت؛ برگزاری نشست ویژه حلقه های صالحین سازمان میراث فرهنگی در مسجد جمکران

  • 31 مرداد 1394
  • 16:01
  • 0 دیدگاه
  • 864 بازدید
  • Article Rating

به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه(س)، نشست ویژه حلقه های صالحین خواهران سازمان میراث فرهنگی در مسجد جمکران برگزار می گردد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز مقاومت بسیج سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با آغاز دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه(س) به همت دفتر بسیج خواهران سازمان، مسابقه آشنایی با زندگی و شخصیت حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار و 30 نفر از برندگان این مسابقه به اردوی یک روزه زیارت بارگاه ملکوتی حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران دعوت و امروز چهارشنبه 28/5/94 به استان قم اعزام شدند.

لازم به ذکر است این مسابقه فرهنگی با عنوان زندگی نامه حضرت فاطمه معصومه (س) برگرفته از کتاب فاطمه دوم، نوشته محمد محمدی اشتهاردی ویژه بسیجیان ستاد و تابعه سازمان برگزار شد.

در این اردوی زیارتی که با حضور مسئولین بسیج خواهران و پایگاه های تابعه، گروهی از بسیجیان فعال در نماز جماعت سازمان و برندگان مسابقه فرهنگی برگزار می گردد، مقرر شد تا جلسه حلقه های صالحین خواهران با حضور فرماندهی محترم پایگاه بسیج شهرستان قم در مسجد جمکران برگزار گردد.

تحلیل و بررسی و مباحثه درخصوص موضوعاتی چون اهمیت دهه کرامت، روایات مربوطه و مباحث قرآنی و همچنین گردشگری مذهبی در دستور کار این نشت قرار گرفته است.

برنامه ریزی های صورت گرفته در این اردوی زیارتی شامل موارد «زیارت بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه(س)»، «زیارت مسجد مقدس جمکران» و «بازدید از موزه آستان حضرت معصومه(س)» می باشد.

 

امتیاز به خبر :