گالری تصویر بسیج
گالری تصاویر بسیج
 

به منظور تحقق شعار دولت و ملت، همدلی و هم زبانی؛ تشکیل کمیته تخصصی تحقق شعار سال 94 در سازمان میراث فرهنگی

  • 02 شهریور 1394
  • 15:26
  • 0 دیدگاه
  • 831 بازدید
  • Article Rating

سازمان میراث فرهنگی به منظور تحقق شعار سال 94 مبنی بر «دولت و ملت، همدلی و هم زبانی» تشکیل کمیته تخصصی تحقق شعار سال 94 را در دستور کار خود قرار داد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز مقاومت بسیج سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اولین جلسه کمیته تخصصی تحقق شعار سال 94 با حضور فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان و معاون توسعه مدیریت سازمان و جمعی از نمایندگان تام الاختیار معاونت های میراث فرهنگی و گردشگری در ساختمان مرکزی سازمان روز دوشنبه 26 مرداد برگزار شد.

سرهنگ اکبری دبیر کمیته تحقق شعار سال 94 با اشاره به پیام نوروزی رهبر انقلاب بیان داشت: همدلی و همزبانی لازمه اتحاد در حرکت های ملی است و امیدوارم با شکل دهی هر چه بهتر و کامل تر فضای همکاری و همدلی در سازمان میراث فرهنگی بتوانیم گام های مهم و بزرگی در مسیر پیشرفت برداریم که در این صورت کشور در مقابل توطئه های دشمن مصون خواهد ماند.

وی افزود: تاکید رهبر انقلاب بر مقوله «همدلی و همزبانی» نشان از فرصتی گران بها است برای اعتمادسازی متقابل بین مردم و نظام و ایشان در این پیام شکل گیری این همکاری و همدلی را در اعتماد متقابل می دانند ما نیز باید در سازمان خود این اعتماد متقابل را بین مدیران و بدنه کارشناسی ایجاد نماییم تا به اهداف سازمانی و در سطح کلان تر ملی دست یابیم.

رئیس کمیته تحقق شعار سال، حسینی مکارم نیز در این جلسه اظهار داشت: تحقق این ابلاغ در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یک کار دینی، اسلامی و ملی است. با توجه به اینکه جامعه ما هر روز دارای شتابهای سیاسی است توجه و حرکت در مسیر منویات مقام معظم رهبری مایه آرامش، صمیمیت و پیشرفت کشور است.

وی همچنین با اشاره به توافق هسته ای که از مصادیق همدلی و همزبانی ملت و دولت عنوان شده افزود: همدلی و همزبانی ملت و دولت، پیشرفت و توسعه اقتصادی،  غرور ملی و بین المللی را همراه خواهد داشت.

حسینی مکارم در ادامه خاطرنشان کرد:  مطمئن باشید که اهداف هیچ سازمانی بدون تحقق این شعار میسر نمی شود. نمایندگان در معاونت های مختلف و همچنین در ستاد مرکزی باید تحقق این شعار را در دستور کار خود قرار دهند و به ارائه برنامه های پیشنهادی در راستای اجرایی کردن این شعار بپردازند.

لازم به ذکر است برنامه های پیشنهادی نمایندگان تام الاختیار معاونت های سازمان میراث فرهنگی و اعضای اصلی این کمیته در راستای تحقق شعار سال 94 جهت بررسی و اجرایی شدن به رئیس کمیته تحقق شعار امسال تحویل داده شد.

امتیاز به خبر :