گالری تصویر بسیج
گالری تصاویر بسیج
 

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ اولین جلسه هماهنگی ستاد هفته دفاع مقدس در سازمان میراث فرهنگی برگزار شد

  • 02 شهریور 1394
  • 15:28
  • 0 دیدگاه
  • 851 بازدید
  • Article Rating

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس در سازمان میراث فرهنگی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز مقاومت بسیج سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، این جلسه به ریاست فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان و با حضور اعضای ستادی و فرماندهان پایگاه های تابعه برگزار و برنامه های پیشنهادی هفته دفاع مقدس ارائه شد.

فرمانده مرکز مقاومت سازمان با تبریک دهه کرامت و اشاره به لزوم توجه بیشتر به برنامه های فرهنگی اظهار داشت: سازمان میراث فرهنگی با توجه به رسالت خود باید در برگزاری برنامه های فرهنگی طلایه دار باشد و توجه به گرامیداشت هفته دفاع مقدس نیز به عنوان یکی از مناسبات میراث معنوی کشورمان در دستور کار بسیجیان قرار گیرد.

سرهنگ اکبری افزود: نوجوانان و جوانان امروز باید بدانند که امنیت و آسایش ایران اسلامی با جانفشانی و ایثار مردانی بدست آمده که عزت و سربلندی ایران اسلامی را مهمترین هدف خود قرار دادند.

وی بیان داشت: هشت سال دفاع مقدس متعلق به تمامی مردم است و حراست از دستاوردهای آن بر همگان ضرورت دارد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و سرافرازان دفاع مقدس را از وظایف مهم بسیجیان دانست و بر اجرایی نمودن برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس امسال باشکوه تر از سالهای قبل تاکید نمود.

لازم به ذکر است در این جلسه برنامه های پیشنهادی با عنوان «دیدار با خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران»، «برگزاری مراسم یادبود شهدای سازمان»، «برگزاری نمایشگاه عکس شهدا»، «برگزاری شب شعر و خاطره» و ... از طرف پایگاه های تابعه و اعضای اصلی ستاد مرکزی عنوان و جهت بررسی و اجرایی شدن به پایگاه ستاد مرکزی ارائه گردید.

امتیاز به خبر :